Складіть формулу речовини N2Ox якщо w (N) = 25.93%


Ответы на вопрос

Отвечает Корешкова Валерия.

Ответ:

якщо допоміг натискай дякую

Объяснение:

5. Для знаходження формули речовини спочатку визначимо масову частку кожного елемента у сполуці:

масова частка N = (214) / (214 + 16) ≈ 0,5714

масова частка O = 16 / (2*14 + 16) ≈ 0,4286

Тепер можна записати формулу речовини, використовуючи молярні співвідношення елементів:

N2O0,5714O0,4286 або N2O0,5714

6. a) N2 + 3H2 → 2NH3

б) Ba + N2 → Ba3N2

7. Відносна молекулярна маса сполуки K2SO4 складається з маси 2 атомів калію (239,1 г/моль), 1 атому сірки (32,1 г/моль) і 4 атомів кисню (416 г/моль), тобто:

K2SO4 = 239,1 + 32,1 + 416 = 174,2 г/моль

Отже, формула речовини K2SO4.

Отвечает Намсараева Аяна.

Ответ:

N2O5

Атомна маса Нітрогену 14 одиниць, їх тут 2, значить 28 одиниць - 25.93%

100%-25,93%= 74,07% - масова частка W оксигену

за пропрцією:

28/25,93% = х/74,07

х = 80 одиниць від молярної маси речовини займає оксигнен.

Атомна маса оксигену становить 16 => 80/16 = 5