2. Зробіть необхідні обчислення і приготуйте розчин масою 250 г, у якому масова частка натрій

хлориду становить 6%.(Будь будьласка поможіть дам 50 балів)​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранова Мария.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 250 г

w(NaCl) = 6%

Найти: m(NaCl) - ? m(Н₂О) - ?

m(NaCl) = m(р-ну) * w(NaCl) : 100% = 250 * 6% : 100% = 15 г

m(Н₂О) =  m(р-ну) - m(NaCl)  = 250 - 15 = 235 г