Складіть чотири неоднотипних рівняння хімічних реакцій, у результаті яких утворюється алюміній

сульфат

Ответы на вопрос

Отвечает Немтырёва Ксения.

Объяснение:

2Al + 3H2SO4(разб) = Al2(SO4)3 + 3H2↑

8Al + 15H2SO4(конц) = 4Al2(SO4)3 + 3H2S↑ + 12H2О

2Al(OH)3 + 3H2SO4(разб) = Al2(SO4)3 + 6H2O

Al2O3 + 3H2SO4(разб) = Al2(SO4)3 + 3H2O