2. Змішали 7,5 г солі і 67,5 г води. Знайдіть масову частку речовини у розчині.


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Татьяна.

Дано:

m(солі) = 7,5 г

m(води) = 67,5 г

Знайти:

ω(солі) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(солі) = m(солі) + m(води) = 7,5 + 67,5 = 75 г;

2) ω(солі) = m * 100% / m р-ну = 7,5 * 100% / 75 = 10%.

Відповідь: Масова частка солі становить 10%.