До 350 г розчину з масовою часткою солі 25% долили 150 г води. Визначити масову частку солі в

утвореному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Шевцов Илья.

Ответ:

Маса розчину до додавання води дорівнює 350 г. Оскільки масова частка солі у ньому складає 25%, то маса солі в розчині дорівнює 0.25 × 350 г = 87.5 г.

Додавши 150 г води до цього розчину, отримаємо загальний об'єм розчину, рівний 350 г + 150 г = 500 г.

Масова частка солі в новому розчині може бути визначена за формулою:

маса солі в новому розчині / загальна маса нового розчину = масова частка солі в новому розчині

Маса солі в новому розчині дорівнює 87.5 г (так як сіль не додається і не виливається під час додавання води), а загальна маса нового розчину - 500 г. Тому:

87.5 г / 500 г = 0.175 = 17.5%

Отже, масова частка солі в утвореному розчині дорівнює 17.5%.

Объяснение: