Алкiн масою 40г повністю прореагував з гідроген бромідом об'мом 44,8л (н.у), виведіть молекулярну

формулу алкіну​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Никита.

m(CnH2n-2)=40г

V(HBr)= 44,8л

CnH2n-2 +2HBr=CnH2nBr2

n(HBr)=44,8/22,4=2 моль

n(CnH2n-2)=2/2=1 моль

M(CnH2n-2)= 40/1= 40г/моль

CnH2n-2=40

12n+2n-2=40

14n=42

n=3

C3H4 Пропіл