Допоможить будьласко!!!!!!!!! Даю 40 балов 9.До 400г розчина з масовою часткою солі 20% додали 20

г солі , а потім долили 100г води . Обчисліть масову частку солі в утвореному розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Техник Лев.

Объяснение:

маса солі в початковому розчині:

400 г * 0.2 = 80 г

Після додавання 20 г солі маса солі в розчині стала дорівнює:

80 г + 20 г = 100 г

Загальна маса розчину стала дорівнює:

400 г + 20 г + 100 г = 520 г

Таким чином, масова частка солі в утвореному розчині буде:

100 г / 520 г * 100% ≈ 19.23%

Відповідь: масова частка солі в утвореному розчині становить близько 19.23%.