Знайти маси кислоти HNO3 та води в розчині масою 400г з масовою часткою 8%​


Ответы на вопрос

Отвечает Чижевич Ксения.

m(HNO3) = m(розч.) * W(HNO3) = 400 * 0.08 = 32 г

m(H2O) = m(розч.) - m(HNO3) = 400 - 32 = 368 г