10. Задача. У харчовій промисловості застосовують 6 % розчин оцтової кислоти (оцет). Які маси

оцтової кислоти та води потрібно взяти, щоб приготувати 250 г оцту?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чермянинов Леха.

m(CH3COOH)=250×0,06=15г

m(H2O)=250-15=235г