До розчину масою 140 г з масовою часткою солі 0,4 долили воду об'ємом 60 мл. яка масова частка солі

в новоутвореному розчині. срочно нужно! даю 100 балов, если не сложно то с разбором как решать

Ответы на вопрос

Отвечает Бузоверя Лиза.

Доброго ранку!

1) 140 + 60 = 200 (г) - розчин з водою.

2) 100 * 0,4 : 200 = 0,2%

Відповідь: масова частка солі у розчині становить 0,2%.