Скільки води треба взяти, щоб приготувати 80г розчину з масовою часткою солі 0,2


Ответы на вопрос

Отвечает Абдуллоев Фаридун.

Ответ:

Маса солі = 80 г × 0,2 = 16 г

Маса розчину складається з маси солі та маси води:

Маса розчину = маса солі + маса води

маємо: маса води = маса розчину - маса солі

Маса розчину може бути обчислена як:

Маса розчину = 80 г / 0,2 = 400 г

Тому маса води, необхідна для приготування розчину, складає:

Маса води = 400 г - 16 г = 384 г

Отже, для приготування 80 г розчину з масовою часткою солі 0,2 потрібно взяти 384 г води.