3. Напишіть рiвняння реакцiй мiж речовинами, визначте окисник і відновник: a) ZnO + C = ... 6)

Fe,03 + H, = ... B) МоО3 + H2= ... г) Cr2O3 + Al = ...​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Полина.

Ответ:

ZnO + C = Zn + CO

Fe2O3 + 6H → 2Fe + 3H2O

MoO3 + H2 = Mo + H2O

Al + Cr2O3 = Cr + Al2O3

Объяснение:

я