у якому об'ємі води треба розчинити 80 г солі щоб отримати розчин з масовою часткою солі 25% СРОЧНО

И С ПОЛНЫМ РЕШЕНИЕМ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Красавина Алёна.

Ответ:

Щоб визначити об'єм води, необхідний для розчинення 80 г солі і отримання розчину з масовою часткою солі 25%, ми можемо скористатися формулою: масова частка = маса розчиненої речовини / маса розчину. Знаючи масу розчиненої речовини (80 г) та масову частку (25%), можна визначити масу розчину: маса розчину = маса розчиненої речовини / масова частка

маса розчину = 80 г / 0,25

маса розчину = 320 г

Отже, щоб отримати розчин з масовою часткою солі 25%, необхідно розчинити 80 г солі в 240 г води (320 г - 80 г).

Отвечает Болонева Елена.

Дано:

m(солі) = 80 г

ω(солі) = 25%

Знайти:

V(води) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(солі) = m * 100% / ω = 80 * 100% / 25% = 320 г;

2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 320 - 80 = 240 г;

3) V(води) = m / ρ = 240 / 1 = 240 мл.

Відповідь: Об'єм води становить 240 мл.