Який об’єм кисню необхідний для повного спалювання 100 л етену? Усі вимірювання виконано за

однакових умов.

Ответы на вопрос

Отвечает Маринченко Кристина.

Ответ:

Об'єм кисню становить 300 л

Объяснение:

Який об’єм кисню необхідний для повного спалювання 100 л етену? Усі вимірювання виконано за однакових умов.

Дано:

V(C₂H₄)=100 л

Знайти:

V(О₂)-?

Розв'зання

1. Складаємо рівняння реакції горіння етену:

С₂Н₄ + 3О₂ → 2СО₂ + 2Н₂О

2. Над формулою етену запишемо його об'єм - 100л , над формулою кисню - х. Під рівнянням запишемо об'єми цих речовин, виходячи із закону об’ємних відношень газів:

100 л      х

С₂Н₄ + 3О₂ → 2СО₂ + 2Н₂О

1 л          

3. Складаємо пропорцію для обчислення об'єму кисню:

100 л  - х

1 л      - 3 л

\sf \dfrac{100}{1} =\dfrac{x}{3}

х=300 (л)

Відповідь: об’єм кисню становить 300 л.

#SPJ1