Визначити масу картоплі з якої можна добути 400г глюкози, якщо в ній 45% крохмальних речовин.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ухта-виктори Ооо.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(С6Н12О6) = 400 г

w(С6Н12О6) = 45% = 0.45

Знайти: m(картоплі)-?

Знайдемо чисту масу глюкози:

m(С6Н12О6) = m(С6Н12О6) * w(С6Н12О6) = 400 * 0,45 = 180 г

М(С6Н12О6) = 12 * 6 + 1 * 12 + 16 * 6 = 180 г/моль

М(С6Н10О5)n) = 162n г/моль

   х г                             180г

С6Н10О5 + Н2О ⇒ С6Н12О6

   162г                         180г

m(картоплі) = 162 * 180 : 180 = 162 г