Позначте суму коефіцієнтів реакції горіння речовини С5Н8


Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Дарья.

Ответ:17

Объяснение:C5H8 + 7O2 -> 5CO2 + 4H2O=1 + 7 + 5 + 4 = 17