Спалили метан v-50м³.Який v(повітря) необхідно для цього використати?Якщо масова частка О2 в

повітрі 20%?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кириллина Даша.

Відповідь:

СН4+2О2=СО2+2Н2О

V(CH4):V(O2)=1:2

V(O2)=50*2=100м³

V(повітря)=100*100/20=500м³

Пояснення: