Виведіть формулу речовини, якщо до складу сполуки входять: Ферум, з масовою часткою 72,41% та

Оксиген - 27,59%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Дима.

Объяснение:

FexOy

x:y = 72.41/56 : 27.59/16 = 1.293 : 1.724 = 1: 1.33 = 3 : 4

F3O4 (FeO•Fe2O3)

Перевіряємо:

M(Fe3O4)=3•56+4•16= 232

w(Fe)=(3•56•100%)÷232= 72.41%

w(О)=(4•16•100%)÷232= 27,59%.