У який кількості речовини містить 6,02*10 в 22 ступені молекул кисню


Ответы на вопрос

Отвечает Солнышко Даша.

Ответ:

Объяснение:

n(O2) = N(O2)/Na = 6,02 * 10²²/6,02 * 10²³ = 0,1 моль