Який об'єм (н.у.) займають 128 г кисню?помогите прошу ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Елена.

Ответ:

ниже

Объяснение:

Даноm(O2) =128 гМ(О2) = 32 г/мольVm=22,4 л/мольНайтиV(O2)n(O2) = m / М = 128 / 32 =4 мольV(O2) = Vm *n = 22,4 * 4 = 89,6 л