1. Розрахувати масову частку оксигену у алюміній оксиді. 2. Розрахувати масові частки оксигену у

сульфур(2) оксиді та сульфур(3) оксиді, та порівняти в якому з цих оксидів масова частка оксигену більша.

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Никита.

Ответ:

Объяснение:

1)

Mr(Al2O3) = 27 * 2 + 16 * 3 = 102 г/моль

w(O) = n * Ar(O)/Mr(Al2O3) = 3 * 16 /102 * 100% = 47%

2)

Mr(SO2) = 32 + 16 * 2 = 64г/моль

ω(O)=n *Ar(O) / Mr(SO2)= 2 * 16/64 * 100% =  50%

Mr(SO3) = 32 + 16 * 3 = 80 г/моль

ω(O)=n *Ar(O) / Mr(SO3)= 3 * 16/80 * 100% = 60 %

У (SO3) масова частка оксигену більша ніж у (SO2)