Обчисліть та позначте Кількість речовини нонану масою 339,2 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Овчинников Влад.

Дано:

m(C9H20) = 339,2 г​

Знайти:

n(C9H20) - ?

Розв'язання:

1) M(C9H20) = Ar(C) * N(C) + Ar(H) * N(H) = 12 * 9 + 1 * 20 = 128 г/моль;

2) n(C9H20) = m / M = 339,2 / 128 = 2,65 моль.

Відповідь: Кількість речовини C9H20 становить 2,65 моль.