400г 25% розчину калiй сульфату.(знайти масу розчиненої речовини і розчинника)ПРОШУ СРОЧНО!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманова Ариана.

Xг     *100% = 25%

400г

25%/100%=0,25

Xг     = 0,25  => 0,25*400 = X

400г       1

0,25*400 = X

100=X

400г-100г= 300г

Ответ: Воды нужно 300г, а соли 100г.