Визначити масу солі та об’ єм води, які треба взяти для приготування 600г 10% розчину кухонної

солі. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лызанець Миша.

Ответ:

60г соли, 540 воды

Объяснение:

600*10% = 60r

600-60= 540r

Отвечает Уразаев Никита.

Ответ:

60г соли и 540 воды

Объяснение:

600 * 10% = 60г

600 - 60 = 540г