До оксидів металічних елементів додати воду, написати рівняння реакцій утворення основ, розставити

коефіцієнти

Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Даша.

Відповідь:

Ок

Пояснення:

Li2O+H2O=2LiOH

Na2O+H2O=2NaOH

CaO+H2O=Ca(OH)2

K2O+H2O=2KOH

Al2O3+H2O=2Al(OH)3

MgO+H2O=Mg(OH)2