До калій гідроксиду кількістю речовини 0,3 моль долили розчин алюміній хлориду. Обчисліть масу

осаду, що утворився.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рождественский Николай.

Ответ:

Дано:

ŋ(KOH)=0,3моль

Знайти:

m(осаду)-?

0,3моль х г

3KOH+AlCl3=3KCl+Al(OH)3⬇️

3моль 78г/моль

х=(0,3•78)/3=23,4/3=7,8 г

Відповідь: m(осаду)=7,8 г