Запишіть рівняння реакцій перетворень: Na → Na2O → NaOH → Na2SO4 →NaCl P →P2O5 →H3PO4 → Ca3(PO4)2 →

H3PO4 тільки там з поясненням що до чого, якщо можна​

Ответы на вопрос

Отвечает Галимова Арина.

Na → Na2O → NaOH → Na2SO4 →NaCl

Na+O2=Na2O

Na2O+H2O=2NaOH

2NaOH+H2SO4=Na2SO4+2H2O

Na2SO4+BaCl2=2NaCl+BaSO4

P →P2O5 →H3PO4 → Ca3(PO4)2 → H3PO4

4P+5O2=2P2O5

P2O5+3H2O=2H3PO4

2H3PO4+3CaCl2=Ca3(PO4)2↓+6HCl

Ca3(PO4)2+6HNO3=3Ca(NO3)2+2H3PO4