Обчисліть об'єм водню (н.у), що утвориться при взаємодії цинку масою 13г із сульфатною кислотою.

(Помогите срочно пожалуйста)

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцева Елизавета.

Дано:

m(Zn)=13 г

Найти:

V(H2)-?

Решение:

Zn+H2SO4=ZnSO4+H2

n(Zn)=m/M=13 г:65 г/моль=0,2 моль

M(Zn)= 65 г/моль

n(Zn)=n(H2)=0,2 моль

V(H2)=n*Vm=0,2 моль*22,4 л/моль=4,48 л

Ответ: V(H2)=4,48 л