Допоможіть, будь ласка. Яку масу оцту витратили на взаємодію його з 20г крейди(СаСО3)?


Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Денис.

m = n×M

m —маса

n — кількість речовини

M — молярна маса

M (CaCO3) = 40+12+48 = 90

n = 20

За формулою:

m=20×90 = 1800