Яким елементам і в якому стані належать такі зовнішні електронні оболонки: a) 2s22p¹; 6) 2s¹2p2;

B) 3s23p4; г) 3s¹3p³3d²?​

Ответы на вопрос

Отвечает Черёмухин Владислав.

Ответ:

Зовнішні електронні оболонки для атомів вказаних у вас елементів виглядають так:

a) 2s²2p¹ - Зовнішні електрони належать до 2-го рівня електронної оболонки (n=2) і до підорбіталей s та p.

б) 2s¹2p² - Зовнішні електрони також належать до 2-го рівня (n=2) і до підорбіталей s та p.

B) 3s²3p⁴ - Зовнішні електрони належать до 3-го рівня (n=3) і до підорбіталей s та p.

г) 3s¹3p³3d² - Зовнішні електрони також належать до 3-го рівня (n=3) і до підорбіталей s, p та d.

За цими конфігураціями можна визначити хімічні властивості атомів і їхню схильність до утворення хімічних зв'язків.