Допоможіть будь ласка хоч щось 5. Які з перелічених речовин є простими? а) C; б) Сl2 ;в) СO; г )

Аl(ОН)3 6.Розставити коефіцієнти в рівняннях хімічних реакцій. Які рівняння хімічних реакції належать до реакцій сполучення? а) Fe + О2 = FeО б) H2O = H2↑ + О2↑ в) Zn + HCl = ZnCl2 + H2↑ 7. Складіть рівняння реакцій окиснення речовин: кальцію ; міді ; пропану (С3Н8). 8.У двох колбах без етикеток міститься кисень та азот. Як розпізнати в якій колбі міститься кисень? 9.Складіть формули карбон (ІІ) оксиду і карбон(ІV) оксиду. Розрахуйте, в якому з оксидів вміст Оксигену більший.​

Ответы на вопрос

Отвечает Белоглазова Екатерина.

N5

a,b

N6

а) 2Fe + О2 = 2FeО

б) 2H2O = 2H2↑ + О2↑

в) Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2↑

N7

2Ca + O2 = 2CaO

2Cu + O2 = 2CuO

C3H8 + 5O2 = 3CO2 + 4H2O

N8

N9

CO, CO2

w(O) - ?

w2(O) - ?

Решение:

1) w(O) = 16 / 28 * 100% = 57,14%

2) w2(O) = 32 / 44 * 100% = 72,73%

У СО2 більший вміст аніж у СО