1. Який об’єм водню (н. у.) утвориться під час взаємодії 20 г магнію з хлоридною кислотою?


Ответы на вопрос

Отвечает Черноротов Богдан.

Дано:

m(Mg) = 20 г

Найти:

V(H2) - ?

Решение:

Mg + 2HCl => MgCl2 + H2

n=m/M

n(Mg) = 20/24 = 0,8 моль(приблизительно)

n(H2) = n(Mg) = 0,8 моль

V=n×Vm

V(H2)= 0,8 × 22,4 = 17,92 л

Ответ: 17,92 л