До 250 г водного розчину кислоти з її масовою часткою розчиненої речовини 20 % долили 50 г води,

визначте якою стале масова частка речовини.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Владислав.

m1(р-ну) = 250 г

w1(р.р) = 20%

m2(води) = 50 г

w2(р.р) - ?

Решение:

1) m2(р-ну) = 250 г + 50 г = 300 г

2) m1(р.р) = m2(р.р) = 250 г * 0,2 = 50 г

3) w2(р.р) = 50 г / 300 г * 100% = 16,67%

Ответ: 16,67%