СРОЧНО, ДАЮ 30 БАЛЛОВ Який об'єм сульфур (VІ) оксиду утвориться після взаємодії 16 г сульфур (ІV)

оксиду з киснем?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ненахова Полина.

Дано:

m(SO2)=16 г

Найти:

V(SO3)-?

Решение:

2SO2+O2=2SO3

n(SO2)=m/M=16 г:64 г/моль=0,25 моль

M(SO2)= 32+16*2=64 г/моль

n(SO2)=n(SO3)= 0,25 моль

V(SO3)=n*Vm= 0,25 моль*22,4 л/моль=5,6 л

Ответ: V(SO3)=5,6 л