Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення: 1. N2 + H2 → 2. NH3 +

H3PO4→ 3. НСl + Аl → 4. НСl + ZnO → 5. НСl + Сr(OН)3 → 6. НСl + Na2S →

Ответы на вопрос

Отвечает Юнаковский Илья.

1. N2 + 3H2 = 2NH3

2. NH3 + H3PO4 = NH4H2PO4

3. 6НСl + 2Аl = 2AlCl3 + 3H2

4. 2НСl + ZnO = ZnCl2 + H2O

5. 3НСl + Сr(OН)3 = CrCl3 + 3H2O

6. 2НСl + Na2S = 2NaCl + H2S