1. Яка маса оксиду утвориться при спалюванні 2,4 грами водню киснем масою 19,2 грам. Дам 1000

балів

Ответы на вопрос

Отвечает Ashimhanov Ernar.

Ответ:

21,6 грам.

Объяснение:

2Н2+О2=2Н2О. Кількість водню (Н) = 2,4/1 = 2,4 моль. Кількість кисню (О) = 19,2/16=1,2 моль. Співвідношення моль водню до кисню в оксиді водню 2:1, тобто утворюється 1,2 моль води. 1,2*18 = 21,6 грам