ХЕЛП СРОЧНОООО Обчисліть масу води, яку потрібно долити до 120 г 30%-ого розчину натрій

гідроксиду щоб одержати 10%-ий розчин лугу.

Ответы на вопрос

Отвечает Гоман Никита.

Объяснение:

w(NaOH)=m(NaOH)/(m(NaOH)+m(H2O))

0.1=(120•0.3)/(120+x)

0.1•(120+x)=36

13+0.1x=36

x=(36-13)/0.1

x=230г Н2О