ХЕЛП СРОЧНОООО обчисліть масу калій нітрату який потрібний для приготування 250 мл 0,2 М розчину.


Ответы на вопрос

Отвечает Мыльников Вова.

Ответ:

n(KNO3)=0.25*0.2=0,05 моль

m(KNO3)=0.05*101=5.05 грамма