ТЕРМІНОВО!!! Обчисліть атомну масу елементу, знаючи, що вміст Оксигену в його оксиді - 31,58%, а

ступінь окиснення рівний +3. Назвіть цей елемент. Обчисліть еквівалентну масу оксиду.

Ответы на вопрос

Отвечает Майданкин Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Общая формула данного оксида R₂O₃

0.3158 = (16 * 3)/(2х + 3 * 16)

0,3158 * (2х + 48) = 48

0,6316х + 15,1584 = 48

0,6316х = 48 - 15,1584

0,6316х = 32,8416

х = 32,8416 : 0,6316

х = 52

Цей елемент Хром

Еквівалентна маса елемента у сполученні чисельно дорівнює його атомній масі, поділеній на валентність елемента у заданому з'єднанні. 52/3 = 14

ECr₂O₃ = 14 + 8 = 22