Обчисли число атомів Оксигену у речовинах: Zn(OH)2 + H3PO4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Юськів Світлана.

Ответ:

Zn(OH)2 + H3PO4 = Zn3(PO4)2 + H2O

Zn(OH)2 + H3PO4 = Zn3 + (PO4)2 + H2O

Zn(OH)2 + H3PO4 = Zn(H2PO4)2 + H2O

Zn(OH)2 + H3PO4 = H2O + Zn3(PO4)2

Zn(OH)2 + H3PO4 = (ZnOH)3PO4 + H2O

Объяснение:

таке,?вибери твій варіант