Своєму складі: 24% Магнію, 28% Силіцію і 48% Оксигену. Встановіть формулу речовини,​


Ответы на вопрос

Отвечает Кужугет Айгелина.

Ответ:

MgSiO3 - Метасиликат магния

Объяснение:

0,24/24.305=0,0098 - 1

0.28/28.086=0,0099 - 1

0.48/16=0,03 - 3

MgSiO3