масса элемента А у 2 рази більша ніж у элемента В . Визначте елементи А і В якщо сума атомів

дорівнює 48 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зозулина Вера.
Нехай А=2х, В=х;
Х+2х=48
3х=48
Х=16
Отже, А=16 (оксиген О)
В=16*2=32 (сульфур S)