Срочно!!! Помогите сделать к.р по химии,тема: «Періодичний закон і періодична система хімічних

елементів» 11. Про який хімічний елемент йде мова: А) формула вищого оксиду R2О7, електрони в атомі елемента R розміщені трьома шарами; Б) формула леткої водневої сполуки RН3, електрони в атомі елемента R розміщені двома шарами 12. Визначити елемент за такими даними: належить до VІ групи, відносна молекулярна маса гідрату оксиду (Н2RО4) елемента дорівнює 98. 13. Знайти відповідність між символом елемента, його нуклонним числом та кількістю електронів А Al 1 27 I 11 Б Na 2 28 II 13 В Si 3 24 III 14 4 23 IV 12 14. Елемент, що належить до V групи у утворює з Гідрогеном летку сполуку, в якій масова частка Гідрогену складає 3, 85%. Визначити цей елемент.

Ответы на вопрос

Отвечает Малофеева Виктория.

Ответ:

11)

A) Cl (Хлор)

Б) N (Азот)

(всё есть в таблице Менделеева)

12)

98 - Общая масса, 16 - масса O, 1 - масса H

H2RO4 = 98

1 * 2 + Ar(R) + 16 * 4 = 98

Ar(R) = 32, соответствует Сере (S)

13)

Al - 27 нуклонов, 13 электронов

Na - 23 нуклона, 11 электронов

Si - 28 нуклонов, 14 электронов

14)

Формула летучих соединений 5 группы - RH3

Ar(H) = 1, Ar(3H) = 3

3,85% - 3

100% - x

x = 300/3,85 = 77,9 (Ar всей молекулы)

Ar(R) = 77,9 - 3 = 74,9 - соответствует Мышьяку (As)

Отвечает Захаров Данил.

Ответ:

11 б.13 В.14.... удачи...