Визначте формулу ненасиченого вуглеводню ряду ацетилену відносна молекулярна маса якої 86 срочноо​


Ответы на вопрос

Отвечает Басиева Эвелина.

Відповідь:

CnH2n-2=86

12n+2n-2=86

14n=86-2

14n=84

n=84/14=6

C6H10 гексин

Пояснення: