Помогите срочно!!!! Речовина складається з Карбону і Гідрогену. Масова частка карбону в речовині

0,82. Відносна молекулярна маса речовини дорівнює 44. Знайти формулу речовини, вказати в ній суму індексів

Ответы на вопрос

Отвечает Горшанов Данил.

w( C) = 82,76%

w(H) = 17,24%

D(CxHy/H2) = 29

Решение:

1) Mr(CxHy) = D(CxHy/H2) * Mr(H2) = 29*2 = 58

2) x = Mr(CxHy)*w( C) / Ar(C ) = 58*0,8276/12 = 4

y =  Mr(CxHy)*w(H) / Ar(H) = 58*0,1724/1 = 10

Ответ: C4H10