При спалюванні 6,2 г сполуки одержано 12г оксиду сіцілію і 5,4 г води. Всатановіть молекулярну

формулу сполуки, якщо густина іі пари за повітрям дорівнюе 2,14

Ответы на вопрос

Отвечает Есенина Мария.

Відповідь:

SixHy+O2=SiO2+H2O

M(SixHy)=2,14*29=62г/моль

M(SIO2)=60г/моль

M(H2O)=18г/моль

     SixHy            SIO2             H2O

   6,2/62           12/60           5,4/18

      0,1               0,2                 0,3

        1                  2                    3

Si2H6+O2=2SiO2+3H2O

Si2H6 ДИСИЛАН

Пояснення: