СРОЧНОООООООООООВкажіть кількість атомів С у молекулі алкіна, що має молекулярну масу -68​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Лера.

Ответ: 5 атомів у молекулі

Объяснение:

CnH2n-2 - ?

Mr (CnH2n-2) = 68

12 n + 1*2n - 2= 68

12n+2n-2=68

14n -2=68

14n=68+2

14n=68+2

14n=70

n=70/14

n=5

C5H8 - пентин