Складіть молекулярні рівняння реакцій, що відповідають таким йонно-молекулярним рівнянням: г)

СO32–+ 2Н+ = СО2 ↑ + H2О; д) Ag++Br– = AgBr↓; е) Cu(OH)2 + 2H+ = Cu2+ + 2H2O.

Ответы на вопрос

Отвечает Алещенко Иван.

Ответ:г) CO3^2- + 2H+ = CO2 ↑ + H2O:

Молекулярное уравнение реакции:

CO3^2- + 2H+ = CO2 + H2O

д) Ag+ + Br- = AgBr↓:

Молекулярное уравнение реакции:

Ag+ + Br- = AgBr

е) Cu(OH)2 + 2H+ = Cu^2+ + 2H2O:

Молекулярное уравнение реакции:

Cu(OH)2 + 2H+ = Cu^2+ + 2H2O

Объяснение: