Для приготування 2,5% розчину хлоридної кислоти масою 140 г, якою масою треба взяти кислоту?

Допоможіть будь-ласка!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мармеладка Мария.

Відповідь:

w=2,5%

m(р-ну)=140г

m(HCI)-?

m(HCI)=140*2,5/100=3,5г

Пояснення: