Розв'яжіть задачі:1) Скільки молекули хлоридної кислоти продисоціювало, якщо було взято всього 180

молекул HCl, а ступінь дисоціації становить 78%.2) Обчисліть ступінь дисоціації електроліту, якщо з 95 молекул 22 продисоціювали. Визначте силу електроліту (сильний чи слабкий)​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирча Феличиа.

Ответ:

Объяснение:

1) 78% * 180 = 0,78 * 180 = 140

2) a = 22 / 95 = 23%

этот электролит является слабым, так как степень диссоциации <30%